• RSS-feed

Архивчик карт спортивного ориентирования

Здесь можно найти карты спортсменов ориентировщиков, а так же впечатления о пройденных дистанциях и тренировках. Присоединяйтесь!

Du kan oprette dit eget digitale kortarkiv ved op give adgangskoden som du får af administratoren.

De seneste kort 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kort Dato Kategori Opdateret
Irina Letunova ЧиП РМ 25-06-2017 Соревнования 26-06-2017 00:09
Svyatoslav Plis Чемпионат республики Мордовии 25-06-2017 Соревнования 25-06-2017 22:09
Dmitry Kasatkin Чемпионат России, MTBO, Ковров, эстафета М+М, 1 этап 22-06-2017 Соревнования 25-06-2017 21:55
Dmitry Kasatkin Чемпионат России, MTBO, Ковров, эстафета М+М, 3 этап 22-06-2017 Соревнования 25-06-2017 21:54
Svyatoslav Plis Чемпионат республики Мордовия 24-06-2017 Соревнования 25-06-2017 21:44
Svyatoslav Plis Чемпионат республики Мордовия 24-06-2017 Соревнования 25-06-2017 21:34
Victor Byrkin Учебно-тренировочный сбор перед ККП 2017 16-06-2017 Тренировка 23-06-2017 17:11
Victor Byrkin Кубок Карельского Перешейка, день 3, круг 2 (М21А, М40, М45) 21-06-2017 Соревнования 23-06-2017 16:46
Victor Byrkin Кубок Карельского Перешейка, день 3, круг 1 (М21А, М40, М45) 21-06-2017 Соревнования 23-06-2017 16:39
Victor Byrkin Кубок Карельского Перешейка, день 4 (М21А, М40, М45) 22-06-2017 Соревнования 23-06-2017 16:30
Victor Byrkin Кубок Карельского Перешейка, день 2 (М21А, М40, М45) 20-06-2017 Соревнования 23-06-2017 16:17
Victor Byrkin Кубок Карельского Перешейка, день 1 (М21А, М40, М45) 19-06-2017 Соревнования 23-06-2017 16:08
Victor Byrkin Jukola 2017 18-06-2017 Соревнования 23-06-2017 15:46
Sergey Dobrynin Jukola 2017 18-06-2017 Соревнования 20-06-2017 19:40
Виталий Майоров Кубок шклова 2017 Классика удлинённая 18-06-2017 Соревнования 19-06-2017 22:24
Aleksey Sabunin US Team Trial 2017 - Day 1 29-04-2017 Соревнования 17-06-2017 05:18
Aleksey Sabunin US Team Trial 2017 - Day 3 30-04-2017 Соревнования 17-06-2017 05:09
Aleksey Sabunin US Team Trial 2017 - Day 2 29-04-2017 Соревнования 17-06-2017 04:53
Aleksey Sabunin Championship of Vladimir 28-05-2017 Соревнования 17-06-2017 04:36
Sergey Dobrynin Урал-2017 12-06-2017 Соревнования 15-06-2017 21:16

Brugere

Navn Kort Seneste kort Dato Opdateret
Maxer 277 49 ЧиП Республики Татарстан 2 день 11-06-2017 11-06-2017 19:03
Victor Byrkin 21 Кубок Карельского Перешейка, день 4 (М21А, М40, М45) 22-06-2017 23-06-2017 16:30
Sergey Dobrynin 15 Jukola 2017 18-06-2017 20-06-2017 19:40
Anatoly Dunaev 34 Тренировка 22.01 22-01-2017 22-01-2017 23:54
Anton Dzerzhinski 5 Лево Право Право Лево тренеруемся мы летом 26-06-2016 26-06-2016 22:28
Nikita Golovitsyn 5 Московская Весна 2017 25 этап 10-06-2017 11-06-2017 09:50
Evgeniy Hromushkin 12 Алушта, тренировочный старт 08-01-2014 12-01-2014 17:59
Nika Kalinina 31 Московский меридиан, 20 этап 01-06-2017 06-06-2017 13:22
Dmitry Kasatkin 234 Чемпионат России, MTBO, Ковров, эстафета М+М, 3 этап 22-06-2017 25-06-2017 21:54
Olga Kasatkina 10 Swiss O-Week 26-07-2014 31-07-2014 23:21
Irina Letunova 78 ЧиП РМ 25-06-2017 26-06-2017 00:09
Yury Masnyy 10 Чемп.Москвы 03-06-2017 04-06-2017 19:57
Svyatoslav Plis 299 Чемпионат республики Мордовии 25-06-2017 25-06-2017 22:09
Denis Privalov 0
Gleb Prokofyev 12 Снежная тропа 21.11 21-11-2015 21-11-2015 19:29
Aliaksandr Razhkou 9 ЧРБ 23-08-2015 24-08-2015 15:11
joo redyar 20 Вачский Азимут 2017 2 классика 12-06-2017 13-06-2017 20:38
Olesia Riazanova 9 Первенство области, г.Екатеринбург 04-06-2017 04-06-2017 17:11
Aleksey Sabunin 10 Championship of Vladimir 28-05-2017 17-06-2017 04:36
Ilya Sedykh 0
Aleksandr Sidorov 1 Open Grodno Cup 2017 24-04-2017 24-04-2017 23:25
Artem Slotin 16 Чемпионат города Черкасс 18.05.2014 18-05-2014 19-05-2014 03:51
rinx ster 2 г. Казань. Первенство ДЮСШ "Зенит" - "Весенняя Капель" 26-03-2017 28-03-2017 10:45
Natalia Vinogradova 92 Line training 15-01-2017 16-01-2017 11:57
Сергей Андреев 5 Ниж. осень - 2 день 01-09-2013 06-09-2013 17:37
Евгений Антипов 25 Washington Urban 11-06-2017 11-06-2017 20:54
Александр Ахмеров 0
Семен Багрецов 9 Спринт Тур 13-04-2016 15-04-2016 21:33
Сергей Барышников 48 ВП-2015, финал 05-07-2015 07-07-2015 20:36
Юрий Белозеров 1 24-02-2017 28-02-2017 14:59
Ольга Виноградова 24 O-Ringen MTBO Long lap 2 23-07-2014 26-07-2014 18:07
Сергей Ворфоломеев 5 Первенство ЮУрГУ Спринт 06-09-2015 07-09-2015 09:29
Глеб Грибанов 7 Ночной остров (второй круг) 23-10-2016 25-10-2016 18:37
Сергей Гудков 1 Чемпионат области 06-06-2015 10-06-2015 10:24
Алексей Гусев 84 Тренировка 31-05-2017 06-06-2017 07:40
Антон Дрянков 15 Чип Области, Спринт 27-05-2017 27-05-2017 17:25
Ольга Евтюхова 5 Чёрное море-2017 4 день 02-04-2017 05-04-2017 08:21
Максим Зязев 1 Тренировочный старт 14-05-2017 17-05-2017 17:38
Максим Зязев 0
Егор Калинников 30 Чемпионат Области 23-04-2017 24-04-2017 08:47
Александр Козлов 25 25-09-2016 25-09-2016 22:02
Андрей Козырев 8 Вачский азимут 2017 12-06-2017 13-06-2017 22:08
Дмитрий Коновалов 3 ММ 2015 - Воробьевы горы 30-09-2015 30-09-2015 22:37
Андрей Коржук 0
Сергей Лёвин 9 Москомпас 2017 2 23-04-2017 27-04-2017 07:55
Илья Леонтьев 4 Четверги 3 этап 05-05-2016 05-05-2016 22:06
Александр Логашов 8 Вачский азимут классика 2 12-06-2017 14-06-2017 15:18
Евгений Логашов 3 Вачский Азимут 14-06-2017 14-06-2017 10:00
Евгений Логашов 1 ЧиПо Нижегородской области Кросс-Классика 23-04-2017 24-04-2017 13:09
Евгений Мазин 20 ММБ 2014 - осень второй день 26-10-2014 28-10-2014 21:36
Виталий Майоров 99 Кубок шклова 2017 Классика удлинённая 18-06-2017 19-06-2017 22:24
Алексей Минкин 11 Бабочки Бештау 28-03-2017 28-03-2017 22:17
Артем Михайлов 11 "Осенний марафон" 25-10-2015 28-10-2015 00:08
Сергей Морозов 11 18-09-2016 18-09-2016 18:08
Леонид Никитин 7 Супер спринт выбор, пер-во Тимирязевского Округа 26-04-2014 28-04-2014 10:02
Александр Овчинников 22 "Вачский азимут-2017" (классика2) 12-06-2017 13-06-2017 23:10
Иван Повышев 0
Сергей Савельев 73 Московский Меридиан 2014 Весна 24 Этап 05-06-2014 06-06-2014 14:25
Кирилл Сламе 7 Первенство Кунцево 22-11-2015 22-11-2015 21:31
Наталья Смышляева 0
Ольга Соколова 5 Кубок Дона 2015 12-04-2015 16-04-2015 20:52
Павел Строкин 177 Вачский азимут 2017. Классика. 4-й день. 12-06-2017 13-06-2017 22:13
Анатолий Томаровский 4 ЧиП Белгородской области 20-09-2015 20-09-2015 18:11
Виталий Федоров 7 Тренировка по старой дистанции в обратном порядке 28-08-2016 29-08-2016 12:50
Антон Фолифоров 11 World Cup Relay 18-05-2014 18-05-2014 16:23
Александр Фролов 1 Памяти Друзей, 2015 06-09-2015 07-09-2015 10:58
Екатерина Хохлова 5 Открытое Первенство ДЮСШ Нижегородец 16-04-2016 16-04-2016 23:06
Кирилл Царегородцев 70 Азимуты 19-04-2017 19-04-2017 22:49
Леонид Цветков 1 O-Ringen MTB-O 23-07-2015 28-07-2015 12:02
Максим Цветков 21 Московская зима 13-02-2016 15-02-2016 11:19

Seneste kommenterede kort 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kort Kommentarer Senest kommenteret af Opdateret
Victor Byrkin Кубок Карельского Перешейка, день 1 (М21А, М40, М45) 1 комент по ошибкам. 23-06-2017 21:51
Sergey Dobrynin Jukola 2017 1 Victor Byrkin 23-06-2017 18:49
Павел Строкин Вачский азимут 2017. Классика. 4-й день. 1 =) 14-06-2017 00:32
Nika Kalinina Слёт ориентировщиков, день 3 1 На первый 06-06-2017 01:49
Sergey Dobrynin Чебаркульская весна 2 Sergey Dobrynin 05-06-2017 22:52
Dmitry Kasatkin Чемпионат Нижегородской области, Анкудиновка, Лонг 3 Сергей Барышников 30-05-2017 01:08
Павел Строкин Чемпионат Нижегородской области. Спринт. 1 Сергей Гришин 28-05-2017 01:21
Павел Строкин Первенство СДЮСШОР-12. 2 Павел Строкин 22-05-2017 15:06
Nika Kalinina line training 2 Nika Kalinina 16-05-2017 14:27
Nika Kalinina 10mila 2017 2 Nika Kalinina 16-05-2017 14:23