• RSS kanál

Архивчик карт спортивного ориентирования

Здесь можно найти карты спортсменов ориентировщиков, а так же впечатления о пройденных дистанциях и тренировках. Присоединяйтесь!

Můžeš vytvořit svůj vlastní digitální archív orienťáckých map zadáním přistupového kódu poskytnutého administrátorem.

Poslední mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
Anton Sorokin ОСА - 2017. 4й день. 28.07.2017 Соревнования 28.07.2017 10:42
Dmitry Kasatkin Oringen 2017, day 4 27.07.2017 Соревнования 27.07.2017 23:55
Nika Kalinina Bohemia orienteering 2017, E2 27.07.2017 Соревнования 27.07.2017 17:33
Dmitry Kasatkin Oringen 2017, day 3, H21-2 26.07.2017 Соревнования 26.07.2017 23:28
Nika Kalinina Bohemia orienteering 2017, E1 26.07.2017 Соревнования 26.07.2017 17:15
Сергей Ворфоломеев Полазна 24.07.2017 Тренировка 25.07.2017 11:30
Сергей Ворфоломеев ОСА 2017 Гандикап 23.07.2017 Соревнования 25.07.2017 08:31
Сергей Ворфоломеев ОСА 2017 22.07.2017 Соревнования 25.07.2017 08:20
Сергей Ворфоломеев ОСА 2017 Лонг 21.07.2017 Соревнования 25.07.2017 08:11
Сергей Ворфоломеев ОСА 2017 Классика 20.07.2017 Соревнования 25.07.2017 07:57
Nika Kalinina JWOC sprint 12.07.2017 Соревнования 20.07.2017 22:12
Nika Kalinina JWOC relay 15.07.2017 Соревнования 20.07.2017 19:23
Nika Kalinina JWOC long, часть 2 14.07.2017 Соревнования 20.07.2017 19:17
Nika Kalinina JWOC long, часть 1 14.07.2017 Соревнования 20.07.2017 19:16
Nika Kalinina JWOC middle final 11.07.2017 Соревнования 20.07.2017 19:13
Nika Kalinina JWOC middle qualification 10.07.2017 Соревнования 20.07.2017 19:08
Maxer 277 Тренировка по рельефной карте 15.07.2017 Тренировка 17.07.2017 19:05
Victor Byrkin Открытый спринт в Orivesi 13.07.2017 Соревнования 17.07.2017 15:06
Victor Byrkin Sata-Hame-rastit 12.07.2017 Соревнования 17.07.2017 14:43
Victor Byrkin Fin5 2017, day 5, a-long 15.07.2017 Соревнования 17.07.2017 14:29

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Maxer 277 54 Тренировка по рельефной карте 15.07.2017 17.07.2017 19:05
Victor Byrkin 28 Fin5 2017, day 5, a-long 15.07.2017 17.07.2017 14:29
Sergey Dobrynin 17 Fin5 11.07.2017 13.07.2017 15:34
Anatoly Dunaev 34 Тренировка 22.01 22.01.2017 22.01.2017 23:54
Anton Dzerzhinski 5 Лево Право Право Лево тренеруемся мы летом 26.06.2016 26.06.2016 22:28
Nikita Golovitsyn 5 Московская Весна 2017 25 этап 10.06.2017 11.06.2017 09:50
Evgeniy Hromushkin 12 Алушта, тренировочный старт 08.01.2014 12.01.2014 17:59
Nika Kalinina 51 Bohemia orienteering 2017, E2 27.07.2017 27.07.2017 17:33
Dmitry Kasatkin 240 Oringen 2017, day 4 27.07.2017 27.07.2017 23:55
Olga Kasatkina 10 Swiss O-Week 26.07.2014 31.07.2014 23:21
Irina Letunova 82 Чемпионат ПФО 02.07.2017 05.07.2017 18:04
Yury Masnyy 11 WRE, Кубок Карельского перешейка - день 1 19.06.2017 01.07.2017 20:38
Svyatoslav Plis 305 Финал кубка 50 15.07.2017 17.07.2017 14:06
Denis Privalov 0
Gleb Prokofyev 12 Снежная тропа 21.11 21.11.2015 21.11.2015 19:29
Aliaksandr Razhkou 9 ЧРБ 23.08.2015 24.08.2015 15:11
joo redyar 20 Вачский Азимут 2017 2 классика 12.06.2017 13.06.2017 20:38
Olesia Riazanova 9 Первенство области, г.Екатеринбург 04.06.2017 04.06.2017 17:11
Aleksey Sabunin 10 Championship of Vladimir 28.05.2017 17.06.2017 04:36
Ilya Sedykh 0
Aleksandr Sidorov 1 Open Grodno Cup 2017 24.04.2017 24.04.2017 23:25
Artem Slotin 16 Чемпионат города Черкасс 18.05.2014 18.05.2014 19.05.2014 03:51
Anton Sorokin 1 ОСА - 2017. 4й день. 28.07.2017 28.07.2017 10:42
rinx ster 2 г. Казань. Первенство ДЮСШ "Зенит" - "Весенняя Капель" 26.03.2017 28.03.2017 10:45
Natalia Vinogradova 92 Line training 15.01.2017 16.01.2017 11:57
Сергей Андреев 5 Ниж. осень - 2 день 01.09.2013 06.09.2013 17:37
Евгений Антипов 25 Washington Urban 11.06.2017 11.06.2017 20:54
Александр Ахмеров 0
Семен Багрецов 9 Спринт Тур 13.04.2016 15.04.2016 21:33
Сергей Барышников 48 ВП-2015, финал 05.07.2015 07.07.2015 20:36
Юрий Белозеров 1 24.02.2017 28.02.2017 14:59
Ольга Виноградова 24 O-Ringen MTBO Long lap 2 23.07.2014 26.07.2014 18:07
Сергей Ворфоломеев 15 Полазна 24.07.2017 25.07.2017 11:30
Глеб Грибанов 7 Ночной остров (второй круг) 23.10.2016 25.10.2016 18:37
Сергей Гудков 1 Чемпионат области 06.06.2015 10.06.2015 10:24
Алексей Гусев 84 Тренировка 31.05.2017 06.06.2017 07:40
Антон Дрянков 16 Волжские просторы 2017г 07.07.2017 07.07.2017 18:22
Ольга Евтюхова 5 Чёрное море-2017 4 день 02.04.2017 05.04.2017 08:21
Максим Зязев 1 Тренировочный старт 14.05.2017 17.05.2017 17:38
Максим Зязев 0
Егор Калинников 30 Чемпионат Области 23.04.2017 24.04.2017 08:47
Александр Козлов 25 25.09.2016 25.09.2016 22:02
Андрей Козырев 8 Вачский азимут 2017 12.06.2017 13.06.2017 22:08
Дмитрий Коновалов 3 ММ 2015 - Воробьевы горы 30.09.2015 30.09.2015 22:37
Андрей Коржук 0
Сергей Лёвин 9 Москомпас 2017 2 23.04.2017 27.04.2017 07:55
Илья Леонтьев 4 Четверги 3 этап 05.05.2016 05.05.2016 22:06
Александр Логашов 8 Вачский азимут классика 2 12.06.2017 14.06.2017 15:18
Евгений Логашов 3 Вачский Азимут 14.06.2017 14.06.2017 10:00
Евгений Логашов 1 ЧиПо Нижегородской области Кросс-Классика 23.04.2017 24.04.2017 13:09
Евгений Мазин 31 Мемориал Святкина Финал М35 25.06.2017 27.06.2017 00:04
Виталий Майоров 101 Всероссийские соревнования и 50 открытый Чемпионат Н.Новгорода "Волжские Просторы" Классика. 07.07.2017 09.07.2017 00:18
Алексей Минкин 11 Бабочки Бештау 28.03.2017 28.03.2017 22:17
Артем Михайлов 11 "Осенний марафон" 25.10.2015 28.10.2015 00:08
Сергей Морозов 11 18.09.2016 18.09.2016 18:08
Леонид Никитин 7 Супер спринт выбор, пер-во Тимирязевского Округа 26.04.2014 28.04.2014 10:02
Александр Овчинников 23 Областной тур слёт молодёжи (Выкса) 07.07.2017 09.07.2017 12:28
Иван Повышев 0
Сергей Савельев 73 Московский Меридиан 2014 Весна 24 Этап 05.06.2014 06.06.2014 14:25
Кирилл Сламе 7 Первенство Кунцево 22.11.2015 22.11.2015 21:31
Наталья Смышляева 0
Ольга Соколова 5 Кубок Дона 2015 12.04.2015 16.04.2015 20:52
Павел Строкин 190 Волжские просторы 2017. 4-й день. Многодневный кросс. 09.07.2017 09.07.2017 14:08
Анатолий Томаровский 4 ЧиП Белгородской области 20.09.2015 20.09.2015 18:11
Виталий Федоров 7 Тренировка по старой дистанции в обратном порядке 28.08.2016 29.08.2016 12:50
Антон Фолифоров 11 World Cup Relay 18.05.2014 18.05.2014 16:23
Александр Фролов 1 Памяти Друзей, 2015 06.09.2015 07.09.2015 10:58
Екатерина Хохлова 5 Открытое Первенство ДЮСШ Нижегородец 16.04.2016 16.04.2016 23:06
Кирилл Царегородцев 70 Азимуты 19.04.2017 19.04.2017 22:49
Леонид Цветков 1 O-Ringen MTB-O 23.07.2015 28.07.2015 12:02
Максим Цветков 21 Московская зима 13.02.2016 15.02.2016 11:19

Naposledy komentované mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Počet komentářů Poslední komentář od Aktualizováno
Dmitry Kasatkin Oringen 2017, day 4 1 midle 28.07.2017 02:48
Nika Kalinina Bohemia orienteering 2017, E1 1 Молодец 27.07.2017 06:46
Maxer 277 Тренировка по рельефной карте 2 Павел Строкин 18.07.2017 15:32
Victor Byrkin Fin5 2017, day 5, a-long 2 Victor Byrkin 18.07.2017 01:58
Сергей Ворфоломеев Памяти друзей 2017 1 5 16.07.2017 17:10
Sergey Dobrynin Fin5 1 Вопрос 14.07.2017 03:46
Dmitry Kasatkin Fin5 day 1, middle 3 Dmitry Kasatkin 12.07.2017 00:24
Павел Строкин Волжские просторы 2017. 4-й день. Многодневный кросс. 2 Павел Строкин 11.07.2017 18:58
Svyatoslav Plis Чемпионат ПФО 2 Svyatoslav Plis 08.07.2017 02:36
Nika Kalinina one more training 3 Исполнение 04.07.2017 13:39